Fantezi Setleri

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 45 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 45 total

Sayfa

Fantazi Seti, Fantezi Oyuncakları

Fantezi setleri ya da diğer adıyla BDSM aletleri, partneri ile heyecan verici farklı fanteziler yaşamak isteyen, monoton sex hayatının dışına çıkmayı arzulayan çiftlerin en çok tercih ettiği sex ürünleri arasındadır. Silikon meme ucu, sex salıncağı ve ağız topu gibi popüler fantezi ürünleri fantezi setlerinin vazgeçilmezlerindendir. Fantazi sex daima düz ve monoton sex'in verdiğinden fazlasını sunar.

Fantazi oyuncakları çiftlerin sıkıcı geçirdiği birlikteliklerine heyecan katmak için kullanılan fantazi aletleri ya da diğer adıyla sex oyuncaklarıdır. Kaliteli bir cinsel yaşam cinsel sağlık ürünleri ile daha da kaliteli bir hale gelir. Yetişkin hayatın da birçok fantazi vardır ve her fantaziye göre farklı oyun setleri bulunurken bu ürünler arasında BDSM Fantezi Setleri, Yatağa Bağlama Setleri, Maskeler, Fantezi Giyim Ürünleri ve Çiftlere Özel fantezi Setleri bulunmaktadır.

Fantezi aletleri ya da fantezi eşyaları bir çok farklı marka ile gelir. Farklı markalarda farklı kalitelere sahip olan ürün çeşitlerinde Bona Tessa, Fifty Shades of Grey (Grinin Elli Tonu), Jovial, Mcn, NMC, Pipedream, Sportsheets, Ultimate Bondage ve X-Men gibi çeşitli markalar var. Markalar arasında menşei ülke ve kalite gibi farklar bulunurken Yasak Elmam fantezi shop’ta tedarik edilen markalar ilişkilerinizde zevki katlayacak ürünlerdir.

Kadın ve erkek farketmez tüm bireyler, ilişki esnasında daha seksi hissetmek ve cinsel hayatını daha kaliteli, ateşli yaşamak için cinsel ilişkide kullanılan malzemelere yönelmektedir. Dünya genelinde çiftlerin yatak odasının daha heyecanlı hale gelmesini sağlayan fantezi ürünlerini bir sex seti ya da Fantezi Setleri alarak deneyimleyebilirsiniz. 

BDSM Nedir?

BDSM açılımı: Bondage, Discipline, Dominance, Submission, Sadism and Masochism İngilizce kelimelerinden meydana gelmektedir. BDSM, cinsel baskınlık, boyun eğme ve kontrolü içeren cinsel yönelimleri tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Uygulama tipik olarak bir partnerin sex sırasında daha baskın bir rol üstlenmesini, diğerinin ise daha itaatkar olmasını içerir. BDSM kısaltması şu kategorilere ayrılabilir:

 • Esaret: Bir partnerin hareket özgürlüğünü örneğin ipler, kelepçeler veya diğer kısıtlamalar ile kısıtlamak(kelepçe modelleri yardımı ile).
 • Disiplin: Baskın tarafın itaatkar tarafüzerinde kontrol sağlaması için kurallar ve cezalar bütünü (burada fantezi kırbaç gibi cinsel fantezi ürünleri kullanılır).
 • Hakimiyet: Seks sırasında veya yatak odasının dışında fiziksel bir partner üzerinde hakimiyet gösterme eylemi(burada erotik kelepçe gibi cinsel fantezi ürünleri kullanılır).
 • Teslimiyet: Baskın ortağın eylem ve isteklerine boyun eğme eylemi(burada bdsm tasma gibi cinsel fantezi ürünleri kullanılır).
 • Sadizm ve Mazoşizm (veya Sadomazoşizm): Bir partnerin acı vermekten (sadizm) veya acı çekmekten (mazoşizm), fiziksel veya duygusal olarak hissedebileceği hazı ifade eder. (burada fantezi kırbaç ya da bağlama setigibi cinsel fantezi ürünleri kullanılır). 

BDSM Ürünleri Nelerdir?

 • Fantezi kelepçesi ve fantazi kelepçe takımı: fantezi kelepçeleri farklı farklı kumaşlara sahip, birbirinden güzel ve seksi ürünleri içeren fantezi oyuncaklarıdır.
 • Yatağa bağlama seti, kapıya bağlama seti: yatağa bağlama setleri ve kapıya bağlama setleri farklı sex pozisyonlarını ve fantezileri hayata geçirmek için üretilmiş cinsel ürünlerdir.
 • Kelepçe Kırbaç seti: Kırbaç kelepçe setleri içinde birden çok ürün bulunan fantezi setleridir
 • Tüyler, Göz Bantları, Bondage ürünleri: Vücudun hassas bölgelerini uyarmaya ve gıdıklamaya yarayan yumuşacık tüyler göz bantları ile birleştirildiğinde unutulmaz anlar yaşatacak sex aksesuarlarıdır.
 • Cinsel pozisyon zenginliği sağlayan sex pozisyonu
 • Her türlü fantezide kullanılabilecek erotik masaj yağları.

Bondage Nedir?

Bondage, BDSM alt kültüründe, esaret, bir partneri erotik, estetik veya somatosensoriyel uyarım için rızaya bağlı olarak bağlama veya kısıtlamaya verilen addır. Bondage fantezisinde bir partner, ip, esaret bandı veya kendinden yapışkanlı bandaj kullanımı da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde fiziksel olarak kısıtlanabilir.

Esaretin illa ki sadomazoşizm anlamına gelmez. Bondage fantezilerinde esaret kendi başına bir amaç olarak kullanılabilir. Ayrıca cinsiyetin bir parçası olarak veya diğer BDSM aktiviteleriyle birlikte kullanılabilir. "BDSM" kısaltmasındaki "B" harfi "esaret" kelimesinden gelir. Cinsellik ve erotik, esaretin önemli bir yönüdür, ancak çoğu zaman kendi içinde son değildir. Estetikte estetik de önemli bir rol oynar.

Kelepçe Modelleri, Kelepçe Fiyatları

İlişkilerde fantaziler herkes için farklı olabilir bu nedenle çiftler genellikle farklı ürün ya da oyuncaklara ihtiyaç duyarlar. Fantazi ürün setleri arasında en çok tercih edilenler Tüylü Kelepçeler ve BDSM Setleri dir. Cinsel Fantazi Setleri erotik shoplarda başlangıç için en iyisi ve uygun fiyatlı bulabileceğiniz ürünlerdir.

Fantezi kelepçeler, tüylü kelepçeler, leopar desenli kelepçeler ve kadife kaplı kelepçeler olmak üzere çeşitli farklı gruplara ayırılır. Kelepçenin mekanizmasının dayanıklılığı ve gerçekçiliği ürünün kalitesini belirleyen önemli etkenlerdendir. Fantezi kelepçe modelleri 100 TL’den başlar, modelin kalitesine ve kullanılan malzemeye göre 600-700 TL’lere kadar çıkar. Cinsel kelepçe alırken dikkat edilecek önemli bir unsur da kilit olmadan da kendiliğinden açılabiliyor olmasıdır. Fantezi ürünlerinde amaç karşı tarafı gerçekten hapis etmek olmadığından gerçek fantezi kelepçeleri bu şekilde tasarlanmaktadır.

Fetish Ne Demek?

Partnerinizi sex esnasında yüksek topuklu ayakkabılarla görmek hoşunuza gidebilir, ancak bu mutlaka bir ayak fetişiniz olduğu anlamına gelmez. Fetiş, ayakkabı veya ayak gibi tipik olarak cinsel olmayan bir nesneye veya vücut parçasına karşı hissedilen çekim ve cinsel uyarılmadır. Fetiş genellikle erkeklerde daha sık görülürler. Fetişleri olan birçok insan, cinsel olarak uyarılmak, ereksiyon olmak ve orgazm olmak için, tek başına veya bir partnerle birlikte, çekimlerinin nesnesinin el altında olması veya bununla ilgili fanteziler kurması gerekir. Fetişi olan bir kişi, nesneyi tutarken, koklarken, ovalarken veya tadarken mastürbasyon yapabilir. Ya da partnerinden onu takmasını veya seks sırasında kullanmasını isteyebilirler.

Sex Aksesuarları

İlişkilerinize Fantazi Setleri ile daha da heyecan katmanın zamanı çoktan geldi ve geçiyor. Fantezi setleri içerisinde çokça fetiş oyuncak setleri bulunmaktadır. Fantezi Setleri içerisinde farklı fetişlere hitap eden birbirinden farklı oyuncak setleri bulunmaktadır. Cinsel fantezi setleri ve fetiş ürünleri ile sizi harekete geçiren dürtüleri serbest bırakın. Partnerinizle beraber kendinizi, birbirinizi, fantezi ve fetiş ürünleri ile yeniden keşfedin. BDSM Fantezi Setlerinden Bağlamalı Setlere, Kedili Maskelerden Kırbaçlara kadar cinsel doyuma farklı yollardan ulaşın. Bildiğim gece hayatını tekrar karıştırmaya gerek yok, bu şekilde yeterli demeyin, yeniliklere Yasak Elmam ile açık olun. Seks hayatınıza hayal gücünüzü katın ve hiç tatmadığınız zevkleri tadın.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI