Ödeme yöntemleri

Ödeme seçenekleri

1- Kredi Kartı ile Ödeme

İyziCo e-ticaret ödeme altyapısı ve güvencesiyle, kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ödeme ekranıdır. Bu alana kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. E-ticaret güvenliği açısından kullanıcı adınız, kredi kartınızın üzerindeki isimle aynı olmalıdır.

Ekranın üstünde sağda gözüken ödenecek toplam tutar, kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. Alışverişi Tamamla butonuna basarak siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

Siparişiniz, kredi kartı ekstrenizde "Hun Oyuncak Elektronik Tic. Ve San. A.Ş." olarak görünecektir. YasakElmam ismi hiç bir yerde gözükmez/geçmez.

 

2- Kapıda Ödeme

NOT::: KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEMELİ TESLİMAT YÖNTEMLERİ 16.07.2024 TARİHİNDE, YAŞANAN OPERASYONEL ZORLUKLAR VE KÖTÜ NİYETLİ ARTAN SAHTE SİPARİŞLER SEBEBİYLE KAPATILMIŞTIR.

Kapıda Ödeme opsiyonunu seçmeniz halinde, KDV dahil ürün bedeli ve kargo ücreti toplamını (Ödenecek Tutar), nakit veya kredi kartınız ile tek çekim olacak şekilde, ürün teslimi anında Yurtiçi kargo şirketi yetkilisine yapmanız gerekmektedir. Sözkonusu bedelin Yurtiçi kargo şirketi yetkilisine ödenmemesi durumunda, ürün(ler) tarafınıza teslim edilmeyecektir.

"Kapıda ödeme ya da Şubede ödeme ücreti sabit olarak +45 TL'dir.''

 

3- Kargo Şubesinde Ödeme

NOT::: KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEMELİ TESLİMAT YÖNTEMLERİ 16.07.2024 TARİHİNDE, YAŞANAN OPERASYONEL ZORLUKLAR VE KÖTÜ NİYETLİ ARTAN SAHTE SİPARİŞLER SEBEBİYLE KAPATILMIŞTIR.

Kargo Şubesinde Ödeme opsiyonunu seçmeniz halinde, KDV dahil ürün bedeli ve kargo ücreti toplamını (Ödenecek Tutar), nakit veya kredi kartınız ile tek çekim olacak şekilde, ürün teslimi anında Yurtiçi kargo şirketi yetkilisine yapmanız gerekmektedir. Sözkonusu bedelin Yurtiçi kargo şirketi yetkilisine ödenmemesi durumunda, ürün(ler) tarafınıza teslim edilmeyecektir.

"Kapıda ödeme ya da Şubede ödeme ücreti sabit olarak +45 TL'dir.''

 

4- Havale / EFT Yolu ile Ödeme

Havale/EFT ödemelerinde toplam nakliye dahil tutar üzerinden %5 indirim uygulanmaktadır. Siparişinizin gecikmemesi için yapacağınız Havale/EFT' de açıklama bölümüne sipariş numaranızı girmeniz gerekmektedir. Açıklama bölümüne sipariş no dışında herhangi bilgi girmenize gerek yoktur. Sipariş numaranızı "Sipariş Onayı" sayfasında göreceksiniz.

Havale/EFT yaparken alıcı olarak Hun Oyuncak Elektronik Tic. Ve San. A.Ş.’yi belirtiniz.

Havale/EFT’nin en geç 2 işgünü içinde Hun Oyuncak Elektronik Tic. Ve San. A.Ş.’nin Türkiye Ekonomi Bankası - Perpa Şubesi' ndeki (şube kodu 127), 18402179 no' lu Türk Lirası banka hesabına (IBAN: TR97 0003 2000 0000 0018 4021 79) yapılması gerekmektedir. Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Havale yapılmasını takiben, ödeme dekontunun veya ödeme detaylarının [email protected] e-posta adresine gönderilmesini veya web sitemizin Müşteri Hizmetleri bölümünden tarafımıza bilgi verilmesini rica ederiz. Havale bilgisi ne kadar önce tarafımıza iletilirse, ürünün kargoya teslimi de o kadar hızlı gerçekleşecektir.