Anal Vibratör

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 70 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 70 total

Sayfa

Diğer seks çeşitlerine göre anal seks daha hassaslık ve incelik gerektiren bir olayken diğer vibratör çeşitlerine nazaran daha farklı tasarlanan anal vibratörler titreşim sayesinde gerçek bir seks deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Titreşimli Vibratörler, realistik vibratör ve yapay penisler gibi farklı biçim ve boyutları nedeniyle erotik shopların en çok tercih edilen ürün çeşitlerinden birisidir.

Özellikle hem erkek hem de kadınların izlerken keyif aldığı masturbasyon konulu pornografik içeriklerde de karşımıza anal vibratörler çokça çıkıyor. Hem kadın hem de eşcinsel veya homoseksüel bireyler tarafından da tercih edilen Anal Vibratörler, gerçekçi titreşim özellikleriyle birlikte keyifleri zirveye taşıyacaktır. 

Bir çok farklı renk ve modelde olan anal vibratörler renk olarak siyah ve beyaz olarak çokça tercih edilirken model olarak tavşan modelli anal vibratörler anal masturbasyona göre tasarlanan şekli sebebiyle daha fazla tercih edilmektedir. Anal seks sırasında zorlamadan ince noktalara ulaşarak kolaylıkla uyaran bu seks oyuncakları sayesinde mükemmel bir orgazm yaşarsınız.

Harika bir masturbasyon tecrübe etmek isteyen kadınlar için ideal sex oyuncakları olan Anal Vibratörler, sunni penislerden, realistik vibratörlere, tavşan dildolardan zenci penislere kadar çeşitli modellere sahiptir. Normal bir şekilde ellerimizle kontrol edeceğimiz anal vibratörler dilerseniz kemer desteğiyle birlikte kemerli bir anal vibratöre sahip olabilirsiniz. Çokça kullanılan kemerler sayesinde ellerinizi serbest bırakarak daha etkin bir seks deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Anal Vibratör Çeşitleri

Öncelikle Anal Vibratörler kullanım alanlarından dolayı tamamen su geçirmez olarak üretilir, Vibratörlerin genelinde olduğu gibi titreşim özelliğine de sahip olan Anal Vibratörler hem masaj aleti olarak hem de kendinizi tatmin etmek için kullanabileceğiniz erotik oyuncaklardandır. Birçok farklı boyut ve tasarıma sahip olan Anal Vibratörler bireyin Anal genişliğine göre tasarlanır. En ufaktan en büyüğe kadar farklı boyutlarda tasarlanan Anal Vibratörler ortalama 18 cm olanları tercih edilir. 

Prostat Uyarıcı Prostat Vibratörü

Prostatı uyarmak için özel bir açıya göre tasarlanmış boğumlu vibratörlere prostat uyarıcı vibratör ya da prostat vibratörü denir. Erkeklerde prostat uyarımının kadınlardaki klitoral uyarıma yakın zevk verdiği bilinmektedir.

Anal vibratör nasıl kullanılır?

Kendi içerisinde bir çok titreşim modu olan Anal Vibratörleri de tercih ederek her denemenizde farklı deneyimler tadabilirsiniz. Buradaki farklı titreşim modları her ürünün kendisine özeldir. Seçeceğiniz markanın da önemli olduğu Anal Vibratör Çeşitleri arasında Fetish Fantasy, Hot Temptations, PipeDream gibi markaları güvenle satın alabilirsiniz. Özellikle PipeDream markasının çokça tercih edildiğini de söyleyebiliriz.

Sadece masturbasyon aleti olarak düşünmememiz gereken Anal Vibratörler: Güzel bir orgazm yaşamak için sadece titreşim yetmez. Alacağınız Anal Vibratör ürünlerinin yanı sıra krem ve jellerle de destekleyerek daha konforlu, acısız bir masturbasyon deneyimi de sağlayabilirsiniz. 

Anal vibratör fiyatları

Vibratörler geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yapay ve gerçeklikten uzak, futuristik modeller sayesinde sıkıcı vibratörlerden çok daha farklı seks oyuncaklarına sahip olabilirsiniz. Gerçeklikten uzak olmayan, realistik yaşayan bireyler için de gerçekçi fakat gerçek olamayacak kadar farklı boyut ve kalınlığa sahip ürünleri tercih edebilir. Anal vibratör fiyatları markaya, malzeme kalitesine ve ürünün fonksiyonlarına göre değişiklik göstermekle birlikte 2022 yılı itibarı ile 200 TL ile 2000 TL arasındadır.

YasakElmam’ın geniş anal vibratör seçenekleri arasından size gerçek tatmini yaşatacak ürünü seçin, satın alın zevkli dakikaların tadını çıkarın. Vibratörler muhteşem titreşimleri ile seksten aldığınız zevki bir üst boyuta taşıyacak ve yepyeni tecrübeler yaşamanıza yardımcı olacaktır. 

 

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI