Vajina Krem & Sprey

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

19 Item(s)

  1. ÜRÜNÜMÜZ
    TÜKENMİŞTİR

  2. ÜRÜNÜMÜZ
    TÜKENMİŞTİR

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

19 Item(s)

Yoğun tempo, koşturma, belki arada bir iki çocuk, hastalıklarla cebelleşme ya da aktif bir seks hayatı… Kadının vücudunu yoran bu her türlü aktivite, yaşlanmanın da etkisiyle seks hayatındaki kalitenin düşmesine sebep olur. Çocuk doğurmak gibi vajinadaki kasları zorlayan bir durum gibi, aktif seks hayatı da vajina kaslarının fazla gerilmesine, vajinanın sıkılığını yitirmesine neden olur. Yaşlanmanın etkileri vücudun pek çok bölgesinde etkisini gösterdiği gibi vajinada da yaşlanmaya bağlı deformasyonlar meydana gelebilir. Sıkılığını kaybeden vajina, seks sırasında daha az zevk alınmasına ve libidonun düşmesine neden olur. Sakın yaşınızın ilerlemesiyle seks hayatınızın bitmesine ya da seksin zevksiz bir aktivite haline gelmesine izin vermeyin.

Dünyaca ünlü Avusturya malı Hot, Shiatsu, Superglide, Pure ve Viaxi (İngiliz) gibi markaların birbirinden güzel vajina kremleri klitorise kan akışını arttırmak için tasarlanmıştır. Klitorisin uyarılmasına yardımcı bu krem ve spreyler piyasada bulabileceğiniz en kaliteli vajina bakım ürünleridir. Vajinal krem ve spreyler ile daha yaşamadığınız binlerce orgazmı yaşamaya hazır olun.

Yaşın ilerlemesi ya da aktif bir seks hayatı, vücudun deforme olmasına neden olabilir. Vajina kaslarının sıkılığını yitirmesinin yanında kuruluk da seks sırasında kadının zevk almasını etkiler. Gerçek bir orgazma ulaştıran zevkli bir penetrasyon, klitorisin uyarılması, vajinanın ıslanması, kaygan hale gelmesi yani kayganlaştırıcı ile kayganlaştırılması, kasların yoğun bir şekilde kasılması ile gerçekleşir. Yaşlanmak ya da vücudun zaman içinde geçirdiği tecrübeler zevkli bir penetrasyon yaşanmasına gölge düşürebilir. Bu nedenle dünyaca ünlü Avusturya cinsel ürün markaları, seksin kadınlar için eskisi kadar zevkli olmasını sağlamak adına vajinal krem ve spreyleri üretmeye başlamıştır. Kullanım amaçlarına göre farklı özelliklere sahip vajinal krem ve spreyler pek çok konuda yardımcı olan cinsel ürünlerdir. Yaşınız ya da kaslarınızın durumu ne olursa olsun, kendinizi seksin zevkli dalgalarından mahrum bırakmanıza gerek yok. Bir sex shop mağazasından edineceğiniz uygun vajinal krem ve spreyler ile kendinizi tekrar genç hissedeceksiniz.

Vajinal krem ve spreyler, seksten önce ve seksten sonra kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Seksten önce vajinanın üst dudaklarına, klitorise uygulanan bu cinsel ürünler dikkatli kullanılmalıdır. Uygulandıktan sonra ciltte herhangi bir kızarıklık ya da tahriş oluşursa hemen gerekli tedbirler alınmalıdır. Kokusuz ve renksiz olan vajinal krem ve spreyler bölgeye uygulandıktan sonra seks sırasında sıkıntı vermezler. Oral seks için de uygundur. İlaç olarak üretilmiş ürünler değildir bu nedenle tedavi amaçlı kullanılmaz. Vajinal krem ve spreyler, uygulanan bölgeye masaj yapılarak deriye yedirilir. Böylece daha zevkli bir seks deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Ne kadar harika orgazm deneyimleri yaşadığınızı hatırlamak zorunda kalmaz, o deneyimleri tekrardan yaşayabilirsiniz.

Farklı kullanım amaçlarına göre farklı vajinal krem ve sprey ürünlerinden ihtiyacınız olanı seçme imkanı sunan YasakElmam, sizi zamana meydan okumaya davet ediyor. İnanılmaz seks deneyimlerinin geride kalmasına izin vermeyin. Stimülasyonu arttıran ya da vajina kaslarının sıkılaşmasına yardımcı olan krem ve spreylerden size en uygun olanı seçin ve seks hayatınızı hatırladığınızdan daha zevkli hale getirin.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Kapalı Poşete Konur Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Fatura Kutunun İçine Konur Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
gizli gönderi Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEME

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE AYNI GÜN KARGO

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT'DE %5 İNDİRİM FIRSATI

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI